Skate it while you can

Dotychczas 2013 obfitował w deskorolkowe zawody. Nie w każdym roku tak było, co świadczy o dobrej kondycji polskiej sceny deskorolkowej. Jest coraz więcej aktywnych osób, które organizują różne contesty. I chwała im za to, bo zawody są potrzebne. Nie po to, żeby konkurować – tylko po to, żeby się gdzieś ruszyć i w innym miejscu pojeździć z innymi ludźmi niż na codzień. Zobaczyć coś innego, porozmawiać z kimś innym i nabrać inspiracji bądź jeszcze większej motywacji do deskorolki. Lub po prostu się powygłupiać, bo zabawa uczy i rozwija – wystarczy popatrzeć wokół na panów z wąsem, którzy nie umieją się bawić, przez co są intelektualnie zacofani. Rzadko mówią w języku lengłidż, a otwarty umysł nie jest ich najmocniejszą stroną.

Stąd aby zawody w niedzielę 15 września w Legionowie nie były przypadkiem zbyt spięte, nadąsane i “naj-“… (wpisać: “większe”/”ważniejsze”/”silniejsze”/etc.), to na skateparku stanie kanapa. Skate, chill & have fun.

No i już za mniej więcej 2 miesiące zacznie się “ulubiona” pora pogodowa dla skaterów. Więc warto teraz korzystać z dodatnich temperatur i organizowanych imprez żeby wspólnie pośmigać. W przypadku przejściowych deszczów w Legionowie będą zorganizowane dmuchawy osuszające skatepark. A w przypadku deszczu – guess what? Wbijemy na zadaszony parking pod… urzędem miasta. Tak, też z kanapą i kickerem. Skate everything.

Kanapa Skatejam Legionowo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s