O “hermetycznej” deskorolce

Wiele razy słyszałem opinię różnych ludzi, że środowisko skateboardingu jest “hermetyczne”, że jest zamknięte. Brzmiało to tak samo absurdalnie jak stwierdzenie, że: “wszyscy skaterzy chodzą w fioletowych czapkach”. Wtedy zawsze się pytałem tych osób, na jakiej podstawie tak mówią. I nigdy nie otrzymywałem logicznej i jednoznacznej odpowiedzi – za każdym razem słyszałem pseudoargumenty typu: “skaterzy nie integrują się”, lub “deskorolkowcy odstają od innych ludzi”. I to rzekomo ma być to “zamknięcie”.

A teraz Bejker z Justskate wymyślił imprezę na 1st Floor, której celem jest pomoc jego bardzo ciężko choremu koledze z klasy, który “hermetycznie” nie jeździ na deskorolce.

Skate for Michal 2.2

Jak widzę takie działania, to wydaje mi się, że lepiej jest być takim “hermetycznym” skaterem, niż się “integrować” z nic nie robiącą szarą masą ludzi.

Skate loud, skate proud.

 

One thought on “O “hermetycznej” deskorolce

  1. […] Siemanko! W Lublinie wyszła bardzo ujmująca inicjatywa, mianowicie 2 lutego poprzez jazdę na deskorolce będziemy mogli bardzo pomóc ciężko choremu Michałowi. Chłopak oczekuje na skomplikowany zabieg jakim jest przeszczep serca. Niech każdy przybędzie wraz ze swoją energią oraz symboliczną wejściówką w postaci 5zł , oczywiście cały dochód idzie na potrzeby Michała.Drużyna OSS również tam będzie ! Do zobaczenia w sobotę na 1st floor ! Link do wydarzenia na facebooku Kilka treściwych zdań od Bońka […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s