W ludziach jest dobro

Tak po prostu jest. Niestety nie zawsze to widać wokół nas, ale jednak w każdym człowieku jest dobro. Doskonałym przykładem tego jest pan Jacek z firmy El-Max, który po zakupie budynku w którym jeszcze trwała budowa skateparku 1st Floor skądś miał chęć żeby wysłuchać moich wypocin na temat sensu deskorolki i potrzeby krytego skateparku w Lublinie. Co prawda Michał, syn pana Jacka, kiedyś dużo jeździł na deskorolce. Ale obecnie też pracuje w El-Maxie, ma rodzinę i pewnie dla niego niewiele by się zmieniło, gdyby nie było 1st Floor.

Ale obaj panowie rozumieją, że w życiu bardzo wielu osób bardzo wiele by się zmieniło, gdyby 1st Floor przestał istnieć. Skąd i dlaczego to rozumieją? “Co im to da?”.

Nic, absolutnie nic. Więc why the fuck pozwalają na egzystowanie skateparku?

Dlatego najbliższe zawody na 1st Floor będą na pełnej. A ponieważ El-Max zajmuje się elektrycznością i oświetleniem, to w trakcie imprezy na 1st będzie electro i kupa motywów świetlnych. Pomimo tego, że bez El-Maxu by nie było 1st Floor, to obaj panowie nie uważają się za zbawców świata. They’re just good people.

Stąd pomysł na skatecontest w takim właśnie klimacie i pewnie dlatego wypijemy po zawodach ich zdrowie. Obaj panowie nie znają tego bloga. Przynajmniej taką mam nadzieję :D.

One thought on “W ludziach jest dobro

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s